• Najaktywniejszy_czytelnik_1.jpg
  • wystawa_skaryszew_5.jpg
  • wystawa_skaryszew_7.jpg

Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Iłży

Dnia 25-06-2019 r odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Iłży. Tematem spotkania były zagadki i ciekawe zadania matematyczne w ramach obchodzonego Roku Matematyki. Na spotkanie to zaproszona została Pani Zofia emerytowana nauczycielka matematyki, która w ciekawy i prosty sposób przybliżyła klubowiczom wiedzę matematyczną o liczbach rzeczywistych. Wspólnie rozwiązywałyśmy zadania i quizy matematyczne. Panie  z chęcią i z zainteresowaniem brały udział w zajęciach. Planujemy jeszcze raz spotkać się z Panią Zofią aby wspólnie usiąść do zadań matematycznych. Dziś wiemy ,że bez matematyki nie da się żyć. Następne spotkanie DKK już w lipcu.

Spotkanie_DKK_mini