Komunikat z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego:

„W krainie baśni Charlesa Perraulta” ogłoszonego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Iłży w ramach obchodów 390. rocznicy urodzin i 315. rocznicy śmierci Charlesa Perraulta.
Podczas XVII Ogólnopolskiego Tygodnia czytania dzieciom, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny. Na konkurs wpłynęło 156 prac plastycznych. Wyboru prac konkursowych do nagród, w dniu 1 czerwca 2018 r. dokonał artysta plastyk Norbret Jastalski. Nagrodzonych zostało  25 uczestników konkursu. Wśród tych prac, 3 prace, jako wyjątkowe i niepowtarzalne otrzymały tytuł GRAND PRIX – konkursu. Prace te wykonały dzieci: KALINA KANIA –z Oddziału Przedszkolnego w Błazinach, Jakub Motyka ze Szkoły Podstawowej w Pakosławiu oraz Maja Jaśkiewicz z Samorządowego Przedszkola w Iłży. Wyróżnienia otrzymało 61 uczestników konkursu. Jako nagrody dzieci otrzymały książki. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych w holu biblioteki.

Małgorzata Kosel- Oddział dla Dzieci MGBP - Iłża

Komunikat _z_konkursu_plastycznego_mini