Informacja

UWAGA!
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu używania - przeczytaj politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przykładowe zdjęcia

  • Aktywne_Ilzanki_31.jpg
  • Aktywne_Ilzanki_33.jpg
  • Aktywne_Ilzanki_36.jpg
  • Aktywne_Ilzanki_37.jpg
  • Kartka_Pwostanie_4.jpg
  • Kartka_Pwostanie_11.jpg
  • Kartka_Pwostanie_14.jpg
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   

Sprawozdanie z przebiegu Akcji: Jak nie czytam, jak czytam – w Iłży


W dniu 8 czerwca w Oddziale dla dzieci Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłży, przedszkolaki z miejscowego przedszkola uczestniczyły w Ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam". Głównym celem tej akcji jest wypromowanie mody na czytanie książek wśród uczniów, inicjowanie różnych wydarzeń związanych z czytelnictwem oraz wspieranie dzieci i młodzieży aktywnej czytelniczo.

Wspólnie z placówkami w całej Polsce biliśmy rekord w masowym czytaniu książek. Wyniki wkrótce. W Iłży jednocześnie czytało 111 dzieci, wychowawców i bibliotekarzy.

Nasze przedszkolaki miały możliwość wyboru książeczki do czytania. Bezpośrednio po akcji "Jak nie czytam, jak czytam" dzieci zostały pasowane na czytelnika biblioteki i przyjaciela książki. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, zakładki do książek i słodkie co nieco. Od chwili zgłoszenia naszej placówki do akcji, została przeprowadzona akcja promująca to Ogólnopolskie wydarzenie w naszym miasteczku, poprzez rozplakatowanie i rozpropagowanie na bibliotecznym FB. Dziękujemy za udział. Zapraszamy na kolejną edycję!

 

Małgorzata Kosel- MGBP- Iłża

 

 

 

Kliknij w zdjęcie aby przejść do galerii

Jak_nie_czytam_jak_czytam_spr_mini