Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Wyniki XV Edycji Konkursu "Sfory Jesieni"

Utworzono dnia 28.10.2022

WYNIKI XV EDYCJI KONKURSU „STROFY JESIENI” ZORGANIZOWANEGO PRZEZ MIEJSKO-GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W IŁŻY


KATEGORIA PRZEDSZKOLAKÓW

I miejsce ZUZANNA KOSTERNA – Samorządowe Przedszkole – Iłża;
I miejsce LENA ŁADYGA – Przedszkole Bajkowy Dworek – Iłża;
I miejsce LENA SOKÓŁ – kl. „0” Szkoła Podstawowa – Seredzice.

II miejsce JULIA DUDEK – Samorządowe Przedszkole – Iłża;
II miejsce NATALIA MAKOWSKA – Przedszkole Bajkowy Dworek – Iłża;
II miejsce ZOFIA ROZWADOWSKA – kl. „0” Szkoła Podstawowa – Jasieniec Iłżecki.
 
III miejsce NADIA ŚWIOSTEK – Samorządowe Przedszkole – Iłża;
III miejsce VANESSA MARINOVA – Samorządowe Przedszkole – Iłża;
III miejsce AGATA ZARZYCKA – kl. „0” – Szkoła Podstawowa – Błaziny.

WYRÓŻNIENIE – JULIA LIWACKA – Przedszkole Bajkowy Dworek;
                       – EMILIA JAŚKIEWICZ – kl. „0” Szkoła Podstawowa – Krzyżanowice;
                       – FABIAN Drab – kl. „0” – Szkoła Podstawowa – Błaziny.


KATEGORIA UCZNIOWIE KLAS I-III

I miejsce LENA KARGUL – kl. III Szkoła Podstawowa – Błaziny;
I miejsce PIOTR PASTUSZKA – kl. III Szkoła Podstawowa – Maziarze;
I miejsce KACPER KOSMALSKI – kl. I Szkoła Podstawowa – Krzyżanowice.

II miejsce ZOFIA GÓRALSKA – kl. III A Szkoła Podstawowa – Iłża;
II miejsce NATALIA TUŹNIK – kl. III C Szkoła Podstawowa – Iłża;
II miejsce ANTONI ROLA – kl. I Szkoła Podstawowa – Krzyżanowice.

III miejsce ZUZANNA ANDREJEW – kl. III A Szkoła Podstawowa – Iłża;
III miejsce WOJCIECH KUREK – kl. III Szkoła Podstawowa – Jasieniec Iłżecki;
III miejsce URSZULA BOREK – kl. III Szkoła Podstawowa – Jasieniec Iłżecki.

WYRÓŻNIENIE – MARCEL OSIŃSKI – kl. III A Szkoła Podstawowa – Iłża;
                       – MAJA WÓJCIK – kl. III Szkoła Podstawowa – Jasieniec Iłżecki;
                       – ZOFIA KAIM – kl. III Szkoła Podstawowa – Błaziny.


KATEGORIA UCZNIOWIE KLAS IV-VIII

I miejsce  JULIA CHUDYBA – kl. VIII Szkoła Podstawowa – Pakosław;
I miejsce  FILIP ZARZYCKI – kl. VIII Szkoła Podstawowa – Seredzice;
I miejsce  ANNA JABŁOŃSKA – kl. VIII C Szkoła Podstawowa – Iłża.

II miejsce AMELIA GUT – kl. VIII Szkoła Podstawowa – Seredzice;
II miejsce NIKOLA GRZEŚKIEWICZ, –kl. V Szkoła Podstawowa – Maziarze;
II miejsce Maksymilian Janiec – kl.VI A - Szkoła Podstawowa – Iłża.

III miejsce Maja Nachyła – kl. IV A Szkoła Podstawowa – Iłża;
III miejsce NIKOLA SOKÓŁ – kl. V Szkoła Podstawowa – Seredzice;
III miejsce OLENA DEMCHENKO – kl. VIII - Szkoła Podstawowa – Jasieniec Iłżecki.

WYRÓŻNIENIE – GABRIELA NIEWĘGŁOWSKA – kl. V- Szkoła Podstawowa – Błaziny;
                       –  OLIWIA PIASEK – kl. VIII Szkoła Podstawowa – Krzyżanowice;
                       –  FILIP BARSZCZ – kl. IV – Szkoła Podstawowa – Maziarze.


ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK W CHWAŁOWICACH

I miejsce NATALIA BUDZISZ – kl. III;
II miejsce ZUZANNA PIWOŃSKA – kl. VII;
III miejsce DOROTA STOLARSKA – kl. II Szkoła branżowa.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
                       700 -1700
Wtorek                       700 -1700
Środa                       700 -1700
Czwartek                       700 - 1500
Piątek                       700 -1700  
Sobota                       800 -1300  

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 80

W tym miesiącu: 7

W poprzednim miesiącu: 379

Wszystkich: 7660