Informacja

UWAGA!
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu używania - przeczytaj politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przykładowe zdjęcia

 • Aktywne_Ilzanki_31.jpg
 • Aktywne_Ilzanki_33.jpg
 • Aktywne_Ilzanki_36.jpg
 • Aktywne_Ilzanki_37.jpg
 • Dni_Czerwonego_Kapturka_5.jpg
 • Dni_Czerwonego_Kapturka_11.jpg
 • Dni_Czerwonego_Kapturka_19.jpg
 • H_Januszewska_1.jpg
 • Kartka_Pwostanie_4.jpg
 • Kartka_Pwostanie_11.jpg
 • Kartka_Pwostanie_14.jpg
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   

Regulamin udziału w zajęciach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży

 

Nadal obowiązują ogłoszone przez Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia rygory sanitarne związane z epidemią COVID-19 prosimy, aby rodzice przed wysłaniem swoich dzieci na nasze zajęcia zapoznali się z ich regulaminem.

 

 

Regulamin udziału w zajęciach wakacyjnych dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Iłży.

 

Zasady ogólne:

 1. W okresie wakacyjnym dzieci i młodzież mogą brać udział w zajęciach wakacyjnych organizowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Iłży.
 2. Wszyscy rodzice /opiekunowie prawni/ w dniu rozpoczęcia zajęć zobowiązani są do podpisania zgody udziału dziecka w zajęciach w  czasie epidemii SARS-CoV-2 oraz zapoznania się z Regulaminem załączonym w ogłoszeniu. Zgodę tą należy przekazać pracownikowi  przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.
 3. W zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby zdrowe, niewykazujące oznak choroby zakaźnej, nie przebywające w kwarantannie, które nie miały bezpośredniego kontaktu z osobami w kwarantannie lub osobami, u których stwierdzono zakażenie Covid-19, jak również nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą, która wróciła z zagranicy.
 4. W budynku wszystkie osoby zobowiązane są nosić maseczki zakrywające usta i nos.
 5. Wszystkie osoby wchodzące do budynku mają obowiązek korzystania z płynu odkażającego ręce, znajdującego się w dozownikach przy wejściu.
 6. Wszystkie osoby przebywające w budynku obowiązuje zasada dystansowania społecznego i zachowania odległości minimum 2 metrów od innych uczestników i pracowników.
 7. Do budynku uczestnicy wchodzą samodzielnie, bez osoby towarzyszącej. Rodzice zostawiają dziecko pod opieką pracownika Biblioteki  przy wejściu, a po skończeniu zajęć odbierają dziecko punktualnie. Na zajęcia należy przychodzić 5 - 10 minut przed ich rozpoczęciem. Jeżeli grupa kończąca zajęcia jeszcze nie wyszła należy zaczekać przed wejściem zachowując dystans.
 8. Należy zapewnić sposoby szybkiej komunikacji z rodzicami.
 9. Rodzice oczekujący na dziecko mogą przebywać wyłącznie na zewnątrz budynku.
 10. W budynku nie ma możliwości korzystania z szatni.
 11. Nie należy przynosić ze sobą jedzenia.
 12. W miarę możliwości zajęcia prowadzone są przy otwartych oknach, a 15 minutowe przerwy  przeznaczone są na dodatkowe wietrzenie i dezynfekcję.
 13. Nie ma możliwości przebywania w budynku osób, które nie są uczestnikami zajęć.


Zajęcia plastyczne i świetlicowe:

 1. Uczestnicy otrzymują wydzielony komplet materiałów realizacyjnych, które po zakończonych zajęciach odkładane są w podpisanych pudełkach na minimum 5 dni.
 2. Nie ma możliwości wymieniania się narzędziami i przyborami do pracy, które po zakończeniu zajęć są odkładane w jedno miejsce, dezynfekowane i przechowywane oddzielnie do następnych zajęć – 5 dni.
 3. Wykonane - zakończone prace są zabierane do domu lub oczekują do następnych zajęć w indywidualnych podpisanych pudełkach.
 4. Istnieje możliwość korzystania z własnych materiałów i przyrządów przyniesionych i zabieranych bezpośrednio po zajęciach do domu.
 5. Podczas zajęć obowiązywać będzie ograniczenie aktywności sprzyjającej bliskiemu kontaktowi pomiędzy uczestnikami.
 6. Na zajęcia nie należy przynosić żadnych zbędnych przedmiotów.
 7. Uczestnictwo w zajęciach musi poprzedzić pisemna zgoda rodziców potwierdzająca akceptację Regulaminu Zajęć.