• Dni_Czerwonego_Kapturka_5.jpg
  • Dni_Czerwonego_Kapturka_19.jpg
  • H_Januszewska_1.jpg

Nasza droga Pani Dyrektor

niewczasPrzez 43 lata pokazywała nam Pani z jaką odpowiedzialnością i zaangażowaniem należy kierować placówką, zawsze mając na uwadze dobro czytelników: dzieci, dorosłych i nas, swoich pracowników.
W imieniu wszystkich pracowników Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłży i Bibliotek filialnych chciałybyśmy wyrazić wdzięczność bo zawsze nawet w trudnych chwilach, pomagała nam Pani i dzieliła się z nami swoim doświadczeniem. W każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów. Dzień przejścia Pani na emeryturę nie jest dla nas radosnym, mamy jednak powody, by się cieszyć, bo dane nam było spotkać na swojej drodze wyjątkowego zawsze oddanego innym człowieka. Pani Dyrektor praca z Panią była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem.
W dniu przejścia na emeryturę życzymy Pani, aby zrealizowała wszystkie swoje plany i marzenia i żeby one zaowocowały w przyszłości, która jest przed Panią, tak jak śpiewał M. Grechuta ,,Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. Wszystko to niech splata się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Pani na zasłużonej emeryturze. Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby znalazła Pani czas dla siebie, na realizację swoich pasji. Życzymy również dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym.
Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za te wszystkie lata, które nam Pani Dyrektor poświęciła.

Z wyrazami szacunku pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłży

oraz pracownicy Bibliotek Filialnych.