• Dni_Czerwonego_Kapturka_5.jpg
  • Dni_Czerwonego_Kapturka_11.jpg
  • Dni_Czerwonego_Kapturka_19.jpg
  • H_Januszewska_1.jpg

Komunikat z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego

„POZNAJ  BAJKI  HANNY JANUSZEWSKIEJ”

Ogłoszonego przez Oddział dla Dzieci Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłży w ramach obchodów 105. rocznicy urodzin oraz 40. rocznicy śmierci pisarki.

Podczas trwającego XIX OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM, miło nam poinformować o wynikach  rozstrzygniętego konkursu plastycznego. Na konkurs wpłynęło 36 prac plastycznych. Dziewięcioro młodych artystów złożyło po dwie prace. W zmaganiach konkursowych brało udział 27 prac /liczyła się ilość polubień poszczególnych prac na profilu fb naszej biblioteki/. Nagrodzonych zostało  9. uczestników konkursu. Zostały przyznane trzy I MIEJSCA, trzy II MIEJSCA, trzy III MIEJSCA. Pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienia. Dzieciom nagrodzonym i wyróżnionym Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, ufundowała upominki i dyplomiki !!!

Prace nagrodzone, wyróżniają się starannością wykonania i pomysłowością. Zapraszamy do ich obejrzenia w holu iłżeckiej biblioteki. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród od 4 czerwca.

Małgorzata Kosel- Oddział dla Dzieci MGBP - Iłża

H_Januszewska_mini