• Dni_Czerwonego_Kapturka_5.jpg

Promocja zbiorku poezji Pana Jana Czarneckiego
pt. „Odchodzimy. Ale skąd  i dokąd?” w Bibliotece Filialnej

w Jasieńcu Iłżeckim

Biblioteka Publiczna w Jasieńcu Iłżeckim była kolejnym miejscem promocyjnym nowowydanego zbiorku poezji autorstwa Jana Czarneckiego. W spotkaniu wzięły udział Panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich „JASIENIEC”, „Dolnojasieńczanki” oraz czytelnicy Biblioteki. Z powodów zdrowotnych w spotkaniu nie uczestniczył Pan Czarnecki. Promocja odbyła się w oparciu o przedstawioną prezentację przygotowaną przez iłżecką bibliotekę na tę okoliczność. Bibliotekarka Urszula Barszcz wprowadziła zebranych w tematykę twórczości poety jak również przeczytała kilka jego wierszy z powyższego zbiorku. Podobna promocja poprowadzona przez bibliotekarki odbyła się w bibliotece w Błazinach, Seredzicach i Krzyżanowicach.

Prez_J_Czarnecki_mini