• K_Szymeczko_1.jpg
  • Noc_bibliotek_7.jpg
  • P_Wnuk_1.jpg
  • P_Wnuk_3.jpg

Benefis Pana Jana Czarneckiego pt. „Odchodzimy” Ale skąd i dokąd?

Dnia 19-07-2019 r w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłży odbyła się promocja nowowydanego zbiorku poezji Pana Jana Czarneckiego pt. „Odchodzimy ”Ale skąd  i dokąd?. Zbiorek poezji został wydany w ramach realizacji projektu z pozyskanego grantu na zadanie pt. „Moja Mała Ojczyzna – Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Głównym celem powyższego zadania była szeroka aktywizacja i integracja mieszkańców objętych obszarem Lokalnej Grupy Działania „Wspólny Trakt”. Spotkanie uświetnił koncert poezji śpiewanej w wykonaniu artysty z Warszawy Kuby Michalskiego. Każdy uczestnik spotkania otrzymał nowowydany zbiorek poezji z autografem autora. Na zakończenie spotkania osoby uczestniczące w promocji odśpiewali sto lat poecie częstując się pysznym tortem zaopatrzonym w napis „Benefis Pana Jana”.

Benefis_J_Czarnecki_mini