• Benefis_J_Czarnecki_1.jpg
  • Spotkanie_DKK_4.jpg
  • Spotkanie_DKK_6.jpg

Promocja zbiorku poezji Pana Jana Czarneckiego
pt. „Odchodzimy” Ale skąd i dokąd?

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Iłży serdecznie zaprasza na promocję nowo wydanego zbiorku poezji Pana Jana Czarneckiego pt. „Odchodzimy ”Ale skąd  i dokąd?. Zbiorek poezji został wydany w ramach realizacji projektu z pozyskanego grantu na zadanie pt. „ Moja Mała Ojczyzna – Cudze chwalicie , swego nie znacie”. Głównym celem powyższego zadania jest szeroka aktywizacja i integracja mieszkańców objętych obszarem Lokalnej Grupy Działania „Wspólny Trakt”. Po promocji odbędzie się koncert poezji śpiewanej w wykonani artysty z Warszawy Kuby Michalskiego. To wydarzenie będzie innowacyjne a mianowicie w jednym miejscu o tej samej porze będzie można spotkać się z regionalnym poetą , wysłuchać koncertu i nieodpłatnie otrzymać wraz z autografem nowowydany zbiorek poezji Pana Jana. Na powyższe spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Informujemy, że nie będzie to tylko jedno spotkanie promocyjne. Następne na pewno w godzinach popołudniowych odbędzie się w Malinowym Chruśniaku o dniu i godz. poinformujemy Państwa . Będą również spotkania na terenie gminy w poszczególnych bibliotekach filialnych jak również w miejscowościach ościennych na obszarze objętym LGD „Wspólny Trakt”. Zadanie jest realizowane w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach inicjatywy „LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.