• Benefis_J_Czarnecki_1.jpg
  • Spotkanie_DKK_1.jpg
  • Spotkanie_DKK_4.jpg
  • Spotkanie_DKK_6.jpg

Komunikat z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego:

„PRZYGODY BOHATERÓW KSIĄŻEK MARII KOWNACKIEJ” ogłoszonego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Iłży w ramach obchodów 125. rocznicy urodzin Marii Kownackiej. Podczas XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia czytania dzieciom, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny. Na konkurs wpłynęło 140 prac plastycznych. Wyboru prac konkursowych do nagród, w dniu 1 czerwca 2019 r. dokonały bibliotekarki pod auspicjami dyrektor biblioteki Pani Teresy Niewczas. Nagrodzonych zostało  60. uczestników konkursu. Otrzymali oni okolicznościowe dyplomy oraz maskotki misiów i słodkie conieco.
Pozostali, młodzi autorzy prac otrzymali dyplomy i długopisy a ich prace zakwalifikowały się jako – wyróżnione. Prace nagrodzone, wyróżniają się starannością wykonania i pomysłowością. Jury pod uwagę brało również samodzielność wykonania pracy plastycznej. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych nagrodzonych w holu biblioteki do końca wakacji.

Małgorzata Kosel –
Oddział dla Dzieci MGBP- Iłża

kliknij w zdjęcie żeby powiększyć

Rozstrzygniecie_komkursu_1 Rozstrzygniecie_komkursu_3 Rozstrzygniecie_komkursu_2