• 93_urodziny_Kubusia_Puchatka_1.jpg
  • Teatrzyk_Profilaktyczny_4.jpg
  • Teatrzyk_Profilaktyczny_5.jpg

Biblioteka na Festynie Rodzinnym w Samorządowym Przedszkolu w Iłży

Niedawno gościliśmy na Festynie Rodzinnym w Samorządowym Przedszkolu w Iłży. Dla maluchów przygotowaliśmy mini loterię fantową oraz losy z zagadkami. Było również głośne czytanie rymowanek i wierszyków. Oczywiście iłżeckie przedszkolaki „bank z zagadkami” rozbiły do ostatniej zagadki”. Nieocenioną pomocą dla najmłodszych okazała się wiedza i pamięć o dziecięcych bohaterach bajkowych – rodziców przedszkolaków, którzy również zgadywali zagadki i szło im świetnie. Rozdaliśmy mnóstwo zakładek i lizaków. Było bardzo wesoło i radośnie. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor i nauczycielom za zaproszenie biblioteki.

Małgorzata Kosel –
Oddział dla Dzieci MGBP- Iłża