• 93_urodziny_Kubusia_Puchatka_1.jpg
  • Teatrzyk_Profilaktyczny_4.jpg
  • Teatrzyk_Profilaktyczny_5.jpg

Pasowanie przedszkolaków na czytelnika Biblioteki w Iłży

Tradycją już się stało, że w ramach obchodów OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM - pod patronatem Fundacji ABCXXI – CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM, który to przypada w pierwszym tygodniu czerwca, przedszkolaki z grup „0” z Samorządowego Przedszkola w Iłży, zostają zaproszeni na uroczyste pasowanie na CZYTELNIKA ODDZIAŁU DLA DZIECI MGBP – IŁŻA. W tym roku 50. dzieci złożyło obietnicę szanowania książek i częstego bywania w czasie wakacji i w nowym roku szkolnym w bibliotece. Były to grupy SŁONECZKA oraz SMERFY. Każde dziecko, bibliotekarka poprzez dotknięcie ramienia dziecka WIELKĄ KSIĘGĄ BAJEK zostało zaliczone w poczet czytelników i otrzymało okolicznościowy dyplom i zakładkę do książki. Jako biblioteka liczymy, że rodzice świeżo pasowanych czytelników zrobią krok w naszym kierunku i zapiszą swoje dziecko do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej.

Małgorzata Kosel – Oddział dla Dzieci MGBP- Iłża

Pasowanie_przedszkolakow_ilza_mini