Wakacje w Iłżeckiej Bibliotece rozpoczęte

W czasie wakacyjnych spotkań w bibliotece staramy się dzieciom tak zorganizować czas by nie nudziły się. Podczas każdego spotkania poznajemy kilka książek. W ub. wtorek był to „Kuchenny alfabet” Wandy Chotomskiej, oraz cudowną opowieść napisana prze Przemysława Wechterowicza a zilustrowaną przez Emilię Dziubak „Proszę mnie przytulić”. Dzieci po wysłuchaniu opowieść wykonały drzewka szczęścia. Zaś po odgadnięciu zagadek z książki Pani Wandy Chotmskiej, każde dziecko wykonało ozdobny medalion z pierwszą literą swego imienia. No a potem zaczęło się koralikowe szaleństwo. Wakacyjna biżuteria? Ależ tak na czasie.

Wakacje _w_bibliotece_18_mini