Odjazdowy Bibliotekarz 2018

START:
- Iłża: Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna godzina 13.30
Czytający rowerzyści! Już 24 czerwca zapraszamy Was na tegoroczną edycję rajdu rowerowego Odjazdowy Bibliotekarz.
Trasa przejazdu jest następująca:
- Iłża - biblioteka, ul. Wójtowski Młyn – młyn / kapliczka, Chwałowice Podjedlanka-Most Radzimowski / kapliczka, Jedlanka, Krzyżanowice – biblioteka, Gaworzyna, Pakosław – biblioteka, Pomnik Powstańców kamień upamiętniający pochowanie Tadeusza Wojtyniaka Bacy, Pakosław Pomnik Legionistów, Budy Pakosławskie, Michałow, Seredzice, Iłża.

META:
-Iłża: Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna

Tradycyjnie zapraszamy na różnego rodzaju konkursy, gry ruchowe oraz piknik z kiełbaskami.

Ze względów organizacyjnych, bardzo prosimy o potwierdzenie  chęci wzięcia udziału do soboty  23-06-2018 Pamiętajcie o pomarańczowych koszulkach oraz odblaskowych kamizelkach!

Odjazdowy_biblio