Tydzień Bibliotek w Bibliotece Filialnej w Seredzicach

Przedszkolaki wraz z panią Beatą Kozłowską odwiedziły Filię Biblioteki Publicznej. Bibliotekarka Urszula Barszcz opowiedziała dzieciom o bibliotece i o jej zbiorach i możliwościach korzystania z niej. Dzieci zaś obejrzały wystawkę książek z bajkami i baśniami, które czytane były na cotygodniowych bajkowych spotkaniach oraz tych, których jeszcze nie znają. Wysłuchały baśni Charlesa Perraulta pt. Tomcio Paluch” a na zakończenie otrzymały słodki upominek ufundowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Iłży. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, które w tym roku obchodzimy pod hasłem „Do(wolność) Czytania”

Tydzien bibliotek_mini