• Bajkowe spotkanie 1.jpg
  • Wakacje 1712.jpg
  • Wakacje 1714.jpg

Wakacje w Iłżeckiej Bibliotece

Rozpoczął się cykl wakacyjnych zajęć w iłżeckim Oddziale dla Dzieci Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej. Jak co roku program jest bardzo atrakcyjny. Podczas zajęć z dziećmi stawiamy na czytanie i książkę a także zabawę i animacyjne zajęcia wokół niej. Podczas warsztatów „Kreatywnie czytam i tworzę”, dzieci uczestniczą w zajęciach z głośnego czytania, poznają nowości książkowe, wierszyki ćwiczące języki, rymowanki logopedyczne, dyktanda, „opowieści dziwnej treści”. Będziemy również słuchać audiobooków – z nastawieniem na lektury, grać w literackie gry planszowe, oraz uczestniczyć w zajęciach z karaoke. Podczas zajęć <<Podróże po literaturze>> – zajęcia z głośnego czytania, poznamy nowości książkowe, wierszyki ćwiczące języki, rymowanki logopedyczne, dyktanda, „Opowieści dziwnej treści”. Zainaugurowany zostanie również Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci. Zajęcia są bezpłatne.

Małgorzata Kosel – MGBP- Iłża

Wakacje mini 17