• Dni_Czerwonego_Kapturka_5.jpg
  • H_Januszewska_1.jpg

logo winda2

W I N D A   W   B I B L I O T E C E

bibliplusMiejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Iłży otrzymała dofinansowanie na zadanie „Budowa windy dla czytelników Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Iłży” z „Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 2 „Infrastruktura bibliotek 2016 – 2020” ze środków finansowych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa... Wysokość otrzymanego dofinansowania to kwota 195 000 złotych, pozostałe koszty zostały sfinansowane z dotacji celowej przez Gminę Iłża w wysokości 70 000 zł. Łączna wartość zadania wyniosła 265 000 zł. Zadanie zostało zrealizowane winda działa usytuowana jest wewnątrz budynku, w środku klatki schodowej.