Informacja

UWAGA!
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu używania - przeczytaj politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przykładowe zdjęcia

 • Aktywne_Ilzanki_31.jpg
 • Aktywne_Ilzanki_33.jpg
 • Aktywne_Ilzanki_36.jpg
 • Aktywne_Ilzanki_37.jpg
 • Dni_Czerwonego_Kapturka_5.jpg
 • Dni_Czerwonego_Kapturka_11.jpg
 • Dni_Czerwonego_Kapturka_19.jpg
 • H_Januszewska_1.jpg
 • Kartka_Pwostanie_4.jpg
 • Kartka_Pwostanie_11.jpg
 • Kartka_Pwostanie_14.jpg
Aktualności
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
środa, 27 lutego 2013 00:00

„FASCYNACJE”OTWARCIE WYSTAWY MALARSTWA CZESŁAWA KOTWICY

W Czytelni biblioteki otwarta została wystawa malarstwa autorstwa Czesława Kotwicy, z pochodzenia  starachowiczanina, a obecnie mieszkańca Krynek. Jego ulubiony motyw to postaci ludzkie, ale także pejzaże, martwa natura, konie. Maluje również na zamówienie oraz kopiuje dzieła takich mistrzów pędzla, jak Johannes Vermeer, czy Jacek Malczewski. Krajobrazy utrwala na płótnie w czasie wyjazdów na plenery. Miłość do sztuki nosi w sobie od dziecka. Jego prace podziwiane były na  wystawach  w Krakowie m.in. w tamtejszej galerii sztuki współczesnej „Labirynt”, a za jej pośrednictwem w Danii i Szwecji.
Więcej…
 
Aktualności
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00

121
„LINK DO PRZYSZŁOŚCI”

M - G BP w Iłży zorganizowała spotkanie  młodzieży klas III z Publicznego Gimnazjum Gminnego oraz nauczycieli z młodym profesjonalistą-informatykiem reprezentującym  działania Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego  w ramach projektu LINK DO  PRZYSZŁOŚCI. Celem spotkania a zarazem założeń projektu było pokazanie informacji na temat rynku pracy młodym ludziom z terenów wiejskich  i małych miast poprzez zaprezentowanie im różnorodnych współczesnych zawodów oraz roli, jaką odgrywają w życiu zawodowym nowoczesne technologie.
Więcej…
 
Aktualności
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
czwartek, 07 lutego 2013 00:00

6POLSKA CYFROWA RÓWNYCH SZANS

W M – GBP  rozpoczęła realizację projektu „Polska Cyfrowa Równych Szans”. Realizacja projektu była poprzedzona złożeniem Lokalnego Plany Działania”, który został zaakceptowany. Projekt ten przeznaczony dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym 50+. Z iłżeckiej biblioteki 2 osoby zostały „ Latarnikami Polski Cyfrowej ”Grażyna Rożek i Aneta Majchrzyk, poprzez uczestnictwo w szkoleniu zorganizowanym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie Miasta w Internecie.
Więcej…
 
Aktualności
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
piątek, 25 stycznia 2013 00:00

Podsumowanie konkursu na „ Najaktywniejszego Czytelnika 2012 roku”

Podsumowany został cykliczny konkurs organizowany przez Oddział dla dzieci M- GBP w Iłży - XX Edycja. Spośród 690 czytelników zarejestrowanych w bibliotece dziecięcej  komisja konkursowa wybrała i  nagrodziła  70 czytelników. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci do częstego kontaktu z książką , kształtowanie nawyku systematycznego czytania, odwiedzania biblioteki, wypożyczania zbiorów bibliotecznych oraz popularyzacja literatury i czytelnictwa wśród dzieci w myśl hasła „Cała Polska czyta dzieciom” Najlepszych czytelników nagrodzono w  4 następujących kategoriach:
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   

Deklaracja dostępności

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Iłży zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej www.biblioteka.ilza.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia212223242526następnaostatnia»

Strona 26 z 26