Informacja

UWAGA!
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu używania - przeczytaj politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przykładowe zdjęcia

 • DDK-J_Tuwim_9.jpg
 • Etazerka_2.jpg
 • Jak_nie_czytam_jak_czytam_3.jpg
 • Jak_nie_czytam_jak_czytam_5.jpg
 • Jak_nie_czytam_jak_czytam_6.jpg
 • Noc_bibliotek_18_5.jpg
 • Noc_bibliotek_18_8.jpg
 • Slowem_malowane_3.jpg
 • Slowem_malowane_9.jpg
 • Slowem_malowane_10.jpg
 • Tydzien_bibliotek_JI_2.jpg
 • Tydzien_bibliotek_JI_4.jpg
 • Tydzien_bibliotek_JI_7.jpg
 • W_Krupa_2.jpg
 • W_Krupa_3.jpg
 • W_Krupa_6.jpg
 • W_Krupa_9.jpg
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
wtorek, 27 października 2015 09:36

zd1Podsumowano IX edycję konkursu
recytatorskiego i literackiego
pt. „STROFY JESIENI”


W dniu 22 października rozstrzygnięta została IX edycja konkursu recytatorskiego i literackiego pt. „Strofy Jesieni”. Recytacje oceniała komisja w składzie: Adolf Krzemiński– inspektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Radomiu, Anna Skubisz – Szymanowska Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu oraz Maria Kondrat – polonistka...
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
środa, 30 września 2015 10:21

go6Warsztaty GO_PRO dla młodzieży
Programowanie – inaczej.

W dniu 22 września w Czytelni odbyły się warsztaty edukacyjne zorganizowane przez iłżecka bibliotekę i Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej ,,Meritum” z Krakowa. W zajęciach uczestniczyła młodzież kl. I z Publicznego Gimnazjum Gminnego w Iłży pod opieką bibliotekarki Marzenny Bródki...
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
środa, 30 września 2015 10:01

wystawa3Otwarcie wystawy malarstwa
Dariusza Kozła pt. „SPEKTRUM”

Kozieł Dariusz mieszkaniec Iłży. Malarstwem zajmuje się od 25 lat. Stosuje różne techniki malarstwa, również własne. Jest to trzecia wystawa indywidualna, która stanowi przekrój zainteresowań oraz zbiór tematów malarza...
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
poniedziałek, 14 września 2015 13:50

seniorAKCJA: E-MOTYWACJA nowy projekt dla seniorów w Iłży Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza seniorów do miłego i pouczającego spędzenia wolnego czasu
w BIBLIOTECE


Jesienią rozpocznie się projekt Akcja : e- motywacja inspirowany spotkaniami z pasjami, do którego serdecznie zaprasza biblioteka szczególnie seniorów...

Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
poniedziałek, 14 września 2015 13:41

decoDEKUPAUGE w BIBLIOTECE
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Iłży
serdecznie zaprasza
na „Warsztaty  z dekupauge”

poprowadzone przez profesjonalistów:
- zajęcia warsztatowe będą zorganizowane w I dekadzie października...
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
poniedziałek, 31 sierpnia 2015 08:09

wa1Zakończenie wakacji w Oddziale dla dzieci


W ostatni czwartek podsumowany został cykl zajęć dla dzieci najmłodszych, którzy przez okres wakacyjny przychodzili we wtorki i czwartki do biblioteki. Dzieci między innymi wykonywały i bawiły się w:„Bajkowy koncert życzeń”, „Mam talent”. Pod hasłem  „Papierowy świat” - dzieci poznawały sztukę origami, z masy solnej lepiły Pamiątki a z papieru Kartki z wakacji.
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
wtorek, 04 sierpnia 2015 11:12

1a_11

Zaproszenie na XXI Jarmark Sztuki Ludowej

 

Towarzystwo Ochrony i Promocji Zawodów Ginących serdecznie zaprasza na XXI Jarmark Sztuki Ludowej, który odbędzie się dnia 9-08-2015 roku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży. Jarmark będzie zrealizowany przy pomocy: Burmistrza i Rady Miejskiej w Iłży, Starostwa Powiatowego w Radomiu. Pod patronatem medialnym. Echa Dnia i Radia Kielce.

Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
wtorek, 04 sierpnia 2015 11:07

11_12

Wakacje z atrakcjami w iłżeckiej bibliotece dla dzieci


Iłżecka biblioteka na okres wakacji przygotowała dla swoich małych czytelników i dzieci, które przyjechały na wakacje do Iłży - oprócz bogatej oferty nowo zakupionych książek i serii audiobooków z klasyką literatury dziecięcej i młodzieżowej - dodatkowe atrakcje.
Dzieci uczestniczą w dwóch konkursach plastycznym pt.: „Taniec jest wokół nas!”, w którym to w dowolnej technice wykonują prace plastyczne związane z tańcem. Konkurs trwa do września. Drugi konkurs to konkurs plastyczny na dowolny temat. Prace są eksponowane w „Wakacyjnej galerii” Galeria prac umiejscowiona jest w holu biblioteki. Tam dzieci prezentują swoje prace plastyczne a wszyscy użytkownicy biblioteki mogą oceniać prace, przypinając kolorowe punkty. Rozstrzygnięcie 31 sierpnia. Kolejny konkurs skierowany jest  dla tych co lubią czytać. Warunkiem konkursu jest przeczytanie w ciągu wakacji co najmniej 10 książek i udokumentowanie ich treści czy tematyki. Dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III, do każdej przeczytanej książki wykonują rysunek, ilustrację, które można zebrać w formie albumiku. Dzieci z klas IV-VI do przeczytanej książki przygotowują krótką notatkę. Młodzież gimnazjum recenzuje przeczytaną książkę. Prace konkursowe należy składać do 1 września.

 

Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
czwartek, 02 lipca 2015 05:47

plan2015

Plan wakacji w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłży

Żeby dzieciaki się nie nudziły Miiejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Iłży przygotowała bardzo atrakcyjny program na lipiec i sierpień! To nie tylko czytanie książek, to także mądra i fajna zabawa, konkursy, zajęcia plastyczne, bezpłatny dostęp do internetu, a wszystko pod opieką doświadczonych opiekunów!
Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
piątek, 22 maja 2015 11:59

czesc_zakladki1-672x372ZAPROSZENIE na NOC BIBLIOTEK
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna
Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Iłży
serdecznie zaprasza w sobotę 30 maja 2015 r. od godz. 18.00
na I ogólnopolską Noc Bibliotek pod hasłem Groza nie czytać!
pełną atrakcji wieczorno-nocną imprezę promującą czytelnictwo i bibliotekę jako miejsce, w którym warto bywać

Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
piątek, 22 maja 2015 11:46

db2TYDZIEŃ BIBLIOTEK
w Filii Bibliotecznej w JASIEŃCU IŁŻECKIM


W ramach współpracy Filii Bibliotecznej z Publiczną Szkołą Podstawową w Jasieńcu Iłżeckim jest prowadzone cykliczne cotygodniowe głośne czytanie w klasie „0” pod hasłem „Bajkowe poranki”.

Więcej…
 
Wpisany przez Ireneusz Jaworski   
piątek, 22 maja 2015 11:32

db2Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

W dniu 19 maja 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu odbyło się spotkanie bibliotekarzy z Radomia i Bibliotek Powiatu Radomskiego. Podczas uroczystego spotkania iłżecka biblioteka została wyróżniona i nagrodzona za całokształt pracy roku ubiegłego.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 13